لیزر موی صورت آقایان

لیزر موی صورت آقایان

مشکلات موجود در بدن انسان همچون مسئله های هورمونی و ژنتیکی گاهی می تواند منجر به رشد مو های زائد در بخش های مختلف بدن شوند که می تواند سبب بروز نارضایتی در فرد شود. یکی از مشکلات و دغدغه های موجود در آقایان، حذف مو های صورت است که امروزه به کمک لیزر مو های زائد می توانند از این دغدغه رهایی یابند. در این بخش از سایت کلینیک زیبائی تبریز بیوتی به بررسی لیزر موی صورت آقایان می پردازیم. با ما تا انتهای این بخش همراه باشید.

لیزر موی صورت آقایان

رشد مو های نواحی مختلف بدن به خصوص صورت در آقایان و بانوان به یک دغدغه تبدیل شده است که این دغدغه سبب شده است که این عزیزان به دنبال راه های رفع آن باشند. مو های زائد که حالتی تیره تر و ضخیم تر در مقایسه با دیگر مو های بدن دارند، بیشتر در نواحی چون صورت، گردن، گوش و … به چشم می خورند. امروزه انواع روش ها به منظور برطرف کردن این مو های زائد وجود دارد که موثر ترین و بهترین روش، لیزر موی صورت آقایان می باشد که به این طریق فولیکول های موی این نواحی از بین می رند و رشد مو متوقف می شود. لیزر موی صورت آقایان یک روش علمی و امن و پیشرفته است که می توانید بدون اینکه دردی را احساس کنید از مو های زائد صورت خود رهایی پیدا کنید.

مراحل انجام لیزر مو های زائد

هنگامی که تصمیم به انجام دادن لیزر موی صورت آقایان می کنید اولین قدمی که لازم است در این مسیر بردارید این است که ببه یک کلینیک معتبر همچون کلینیک زیبائی در تبریز – تبریز بیوتی – مراجعه کنید. شما عزیزان در این کلینیک نخست تحت مشاوره توسط پزشک متخصص قرار می گیرید و با توجه به مواردی که بررسی شد همچون جنس و ضخامت تار های مو، نوع پوست و رنگ پوست شما، نوع لیزر مناسب برای لیزر مو های زائد آقایان انتخاب می گردد.

بر اساس تجویز و صلاح دید پزشک، فاصله های بین جلسه های لیزر مو های ناحیه صورت در آقایان تعیین می شود که معمولا بین یک ماه تا ۵ هفته تعیین می شود. این جلسات باید تحت نظر پزشک متخصص توسط اپراتور مجرب انجام گیرد و این فرایند تا زمانی ادامه می یابد که فولیکول مو زائد ناتوان از رشد مو باشد. در بعضی موارد به متقاضی پس از اتمام دوره برطرف نمودن مو های زائد، توصیه به انجام دادن مرحله های شارژ می کنند تا به بهترین نحو ممکن مو های زائد حذف شوند.

لیزر مو های زائد

لیزر مو های زائد: استفاده از لیزر برای حذف مو های زائد در واقع شامل نابودی فولیکول های مو های ناخواسته در نقاط مختلف بدن …

فرق موهای زائد و مو های معمولی

ممکن است عبارت مو های زائد زیاد به گوشتان خورده باشد به خصوص در دوره ای که لیزر مو های زائد بسیار طرفدار پیدا کرده است و یکی از استفاده های رایج از این روش نیز، لیزر موی صورت آقایان می باشد که می توانند به راحتی منجر به برطرف کردن مو هایی در ناحیه صورت شود که علاقه ای به آن ها ندارند.

مو های زائد در انسان می تواند در اثر حضور مشکلات و بیماری هایی باشد. مثلا مشکلات هورمونی و مسئله های ژنتیکی که ممکن است در بدن هر شخصی وجود داشته باشد، رشد کند. این مو ها در مقایسه با مو های طبیعی بدن تیره رنگ تر هستند و همچنین ضخامت بیشتری نیز در مقایسه با مو های معمولی بدن دارند. در بانوان از آن جایی که حجم مو های بدن آن ها از آقایان کمتر است، مو های زائد بیشتر دیده می شوند و این مسئله می تواند منجر به نارضایتی و نا خشنودی آن ها شود.

به منظور درمان و برطرف کردن این مو ها نخست توصیه می شود که علت بروز این مو های زائد کشف شود تا بتوان درمانی درست برای آن ها تجویز گردد. بنابراین می توانید به پزشک مراجعه کنید و آزمایش های مورد نیاز را انجام دهید.

لیزر خط ریش و خط رویش آقایان

برخی از آقایان ممکن است داشتن صورتی مرتب دائمی را آرزو کنند. زیرا اصلاح و شیو مکرر و مرتب کردن مو های زائد می تواند دشوار و وقت گیر باشد. در کنار سختی و زمان بر بودن فرایند انجام آن، امکان بروز مشکلاتی مثل زبری مو، ایجاد زخم و جوش بر روی ناحه ای که اصلاح در آن انجام می گیرد نیز وجود دارد. به کمک لیزر صورت اقایان می توانید برای همیشه صورتی بدون مو و یا خط ریش و خط رویشی که دوست دارید را داشته باشید.

سخن پایانی

استفاده از لیزر امروزه به جهت بدون درد بودن و داشتن ایمنی بالا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. آقایان نیز از لیزر به جهت داشتن خط ریش تمیز تر و صورتی روشن تر از لیزر موی صورت آقایان استفاده می کنند. کلینیک زیبایی دکتر رامین نبی زاده با استفاده از مدرن ترین دستگاه لیزر، لیزر موی صورت آقایان را انجام می دهد و با کسب بالا ترین آمار رضایت، یکی از موفق ترین کلینیک زیبایی در تبریز در زمینه لیزر مو های زائد در تبریز است که در حوزه زیبایی پوست و مو فعالیت می کند.

برچسب ها: بدون برچسب

اضافه کردن دیدگاه

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.