اندولیفت گردن

اندولیفت گردن

یکی از روش های موثر برای جوانسازی و از بین بردن چین و چروک گردن اندولیفت گردن می باشد که یک روش غیر تهاجمی است که به وسیله یک فیبر لیزری نازک زیر پوست به کلاژن سازی پوست کمک می کند و ناحیه گردن به جوانی و صافی پوست دوران خود دست پیدا می کند.

اندولیفت گردن

یکی از نواحی بدم که با گذر عمر می تواند دچار مشکلاتی مثل شل شدن پوست، افتادگی، چین و چروک و … می گردد ، ناحیه گردن می باشد که نیاز است به کمک روش هایی مطمئن و ایمن از این مشکلات رهایی پیدا کرد و تا حدودی ظاهر گردن را که تاثیر بسیاری بر زیبایی و جوان دیده شدن فرد دارد بهبود بخشید. یک روش غیر تهاجمی و بدون نیاز به جراحی برای جوانسازی پوست گردن، اندولیفت گردن است که امروزه به خاطر تاثیر غیر قابل انکاری که بر روی پوست دارد طرفداران بسیاری پیدا کرده است. نحوه انجام اندولیفت گردن به این صورت است که همچون اندولیفت نواحی دیگر بدن مثل اندولیفت صورت و بدن ،  درمان اندولیفت شامل قرار دادن یک فیبر لیزری نازک زیر پوست با استفاده از یک کانول کوچک است. این فیبر انرژی لیزری را ساطع می کند که به آرامی بافت های زیرین را گرم می کند و باعث تحریک تولید کلاژن و سفت شدن پوست می شود. گرمای کنترل شده لیزر اندولیفت که توسط پزشک متخصص هدایت می شود به طور انتخابی لایه های عمیق تر پوست گردن را هدف قرار می دهد و به طور قابل توجهی شلی پوست و بافت کلی پوست را بهبود می بخشد و به جوانسازی پوست گردن کمک می کند.

اندولیفت چیست ؟

استفاده از لیزر اندولیفت برای رفع چین و چروک پوست یک درمان پر طرفداری است که در دسته لیفت صورت قرار گرفته است و یک فرایند غیر جراحی به شمار می رود که از قدرت لیزر برای جوانسازی پوست و بهبود ظاهر کلی صورت استفاده می کند. برخلاف روش های تهاجمی برای جوانسازی و تحریک پوست برای کلاژن سازی و لیفت پوست، اندولیفت کم تهاجمی است و آن را به انتخابی محبوب در میان افرادی تبدیل می‌ کند که می‌ خواهند زیبایی خود را بدون اینکه هیچ گونه جراحی انجام دهند، افزایش دهند. مزایای اندولیفت گردن شامل موارد بسیاری می باشد که توانسته است آن را به روشی بسیار مورد توجه برای جوانسازی صورت ، گردن و بخش های مختلف بدن تبدیل می کند. برخی از مزایای مهم اندولیفت گردن عبارت می باشد از:

  1. غیر جراحی: اندولیفت یک جایگزین غیر جراحی برای جراحی های سنتی لیفت صورت و بدن است. این نیاز به برش، بیهوشی و توقف طولانی مدت را از بین می برد و گزینه مناسبی برای افراد پر مشغله فراهم می کند.
  2. بدون درد: این روش نسبتاً بدون درد است و اکثر بیماران فقط حداقل ناراحتی را در طول درمان و بعد از آن تجربه می کنند. استفاده از بی حسی موضعی یک تجربه راحت را برای بیماران تضمین می کند.
  3. بهبودی سریع: برخلاف لیفت صورت جراحی، اندولیفت به حداقل زمان استراحت نیاز دارد. بیماران می‌توانند در عرض چند روز به فعالیت‌های روزانه خود بازگردند، بدون اینکه علائم قابل مشاهده‌ای از جراحی وجود داشته باشد.
  4. نتایج طبیعی: اندولیفت منجر به لیفت صورت طبیعی و بدون ظاهر سفت می شود که اغلب با روش های جراحی همراه است. این درمان به‌طور نا محسوس خطوط صورت را افزایش می‌دهد و ظاهری جوان و شاداب می‌دهد.
اندولیفت غبغب

اندولیفت غبغب در تبریز یکی از سریع ترین روش‌ ها برای سفت کردن پوست است. نیازی به رژیم خاصی قبل از درمان ندارید.

ماندگاری تاثیر اندولیفت گردن چقدر است ؟

اینکه تاثیر اندولیفت چقدر است ممکن است در دسته سوالاتی باشد که افرادی که به این کار برای جوانسازی پوست گردن خود تشویق می شوند بپرسند برای پاسخ دادن به این سوال که نتایج تا چه مدت باقی می مانند می توان گفت که تجربیات فردی ممکن است متفاوت باشد و با توجه به مواردی مثل نوع پوست، میزان مهارت پزشک و دستگاهی که برای اندولیفت گردن از آن استفاده می شود و …، می تواند کمی متفاوت باشد. اما تاثیر اندولیفت گردن مثل اندولیفت بازو معمولاً بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است. تحریک کلاژن ناشی از انرژی لیزر اندولیفت به بهبود ظاهر پوست در ماه‌ های بعد ادامه می‌ دهد و نتایج بهینه در عرض سه تا شش ماه قابل مشاهده است . مدت زمان ماندگاری اندولیفت گردن ممکن است بسته به عوامل متعددی از جمله سن بیمار، وضعیت پوست و انتخاب سبک زندگی متفاوت باشد. با این حال، به طور متوسط، نتایج Endolift می تواند تا سه سال یا بیشتر دوام داشته باشد. توجه به این نکته مهم است که روند پیری ادامه خواهد داشت و ممکن است برای حفظ ظاهر جوان مطلوب، درمان های بعدی و رسیدگی مناسب به پوست گردن لازم باشد.

اضافه کردن دیدگاه

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.